Site icon China-Tech

Hulajnoga Xiaomi 4 Pro Plus – najmocniejszy model nadchodzi!

hulajnoga xiaomi 4 pro plus electric scooter

Hulajnoga Xiaomi Pro Plus – najmocniejszy model nadchodzi!

Xiaomi wprowadza na rynek nową innowację w dziedzinie mobilności miejskiej. Premiera Hulajnogi Elektrycznej Xiaomi 4 Pro Plus obiecuje rewolucję wśród hulajnóg elektrycznych. Na chwilę obecną firma nie ujawniła jeszcze szczegółów ani nie podała daty premiery, ograniczając się jedynie do wydania deklaracji zgodności CE. To oznacza, że wersja Pro Plus hulajnogi Xiaomi prawdopodobnie trafi także na rynek europejski, być może debiutując we Włoszech.

Nowa hulajnoga elektryczna Xiaomi wznosi poprzeczkę jeszcze wyżej na rynku, wykorzystując sprawdzone elementy, które zapewniły sukces poprzednika, oraz wprowadzając nowe ulepszenia. Serce tego zaawansowanego modelu bije dzięki mocniejszemu silnikowi, który gwarantuje doskonałe osiągi, osiągając maksymalną moc do 960 W. Jest to znaczący wzrost w porównaniu z poprzednim modelem, co przekłada się na maksymalną prędkość do 25 km/h. Dodatkowo, różne tryby jazdy (tryb pieszy: 6 km/h, tryb D: 20 km/h, tryb S: 25 km/h) pozwalają dostosować się do różnych warunków użytkowania.

Akumulator został znacząco ulepszony, teraz ma pojemność nominalną 10.2Ah, co umożliwia przejechanie na hulajnodze nawet do 60 km na jednym ładowaniu. To istotne ulepszenie znacząco rozszerza zasięg działania, umożliwiając podróże daleko poza granice miast.

Konstrukcja nowej hulajnogi elektrycznej Xiaomi 4 Pro Plus zachowuje charakterystyczną, czystą i nowoczesną estetykę modelu Pro, jednocześnie wprowadzając pewne ulepszenia, które poprawiają zarówno funkcjonalność, jak i wygląd. Solidna rama zapewnia maksymalne obciążenie do 120 kg oraz regulację wysokości sterownika od 120 cm do 200 cm, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Ta hulajnoga jest wyposażona w 10-calowe, odpornościowe opony przednie i tylne, a także układ hamulcowy składający się z E-ABS i hamulców bębnowych, co zapewnia skuteczne hamowanie. Dodatkowo, jest zdolna do pokonywania wzniesień o nachyleniu do 20%. Specyfikacje obejmują również ochronę IPX4 przed wodą, zakres temperatury roboczej od -10°C do 40°C oraz czas ładowania około 9 godzin.

Choć Xiaomi nie ujawniło jeszcze oficjalnych szczegółów dotyczących ceny, można się spodziewać, że hulajnoga elektryczna Xiaomi 4 Pro Plus będzie pozycjonowana jako produkt premium na rynku hulajnóg elektrycznych. Jeśli poprzedni model został wyceniony na 799 euro, można przypuszczać, że cena nowego modelu nieznacznie przekroczy tę kwotę.

Exit mobile version