Site icon China-Tech

Xiaomi 13 Ultra do premiery z kamerą Periscope, która „zaszokuje wszystkich

Xiaomi 13 Ultra do premiery z kamerą Periscope, która "zaszokuje wszystkich

Według nowych doniesień, Xiaomi planuje wyposażyć Xiaomi 13 Ultra w pokazowy aparat peryskopowy. Możliwe, że nawet przewyższa Samsung Galaxy S22 Ultra i Galaxy S23 Ultra w tym zakresie, Xiaomi 13 Ultra jest również podobno zawierać masy LPDDR5X RAM i UFS 4.0 pamięci flash.

Według leakera Kartikey Singh, Xiaomi planuje kilka dużych zmian w swoim następnym smartfonie „Ultra”, który na razie pozostaje nieuchwytny. Ponieważ Xiaomi przeniosło aparat Sony IMX989 z Xiaomi 12S Ultra do Xiaomi 13 Pro, co było prawdopodobnie jedną z wyróżniających cech tego pierwszego, nie powinno być zaskoczeniem, że Singh wierzy, że w Xiaomi 13 Ultra ponownie zwróci się ku ulepszeniom aparatu.

Podobno peryskopowa kamera Xiaomi 13 Ultra „zaszokuje wszystkich”, przypuszczalnie ze względu na jakość obrazu, a nie z powodu jakichkolwiek braków, które mogą istnieć. Leaker sugeruje, że Xiaomi 13 Ultra mógłby nawet uzurpować sobie prawo do możliwości zoomu w ostatnich smartfonach Galaxy S Ultra, z Galaxy S22 Ultra wyposażonym w dedykowane czujniki aparatu z 3x i 10x zoomem optycznym.

 

Singh nie podał żadnych konkretów w tej kwestii, więc pozostaje zobaczyć, co Xiaomi ma w rękawie. Tymczasem Digital Chat Station twierdzi, że uzyskał szczegóły przechowywania o „M1”, przypuszczalnej nazwie kodowej dla Xiaomi 13 Ultra. Podobno urządzenie będzie oferować do 16 GB pamięci RAM LPDDR5X, przyćmiewając Xiaomi 13 Pro. Podobnie, Xiaomi 13 Ultra ma podobno zawierać do 1 TB pamięci flash UFS 4.0, czyli dwukrotnie więcej niż Xiaomi 13 Pro. W obecnej formie, Xiaomi ma odsłonić Xiaomi 13 Ultra na początku przyszłego roku, prawdopodobnie wraz z globalnym wprowadzeniem Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro.

Exit mobile version