Xiaomi 14 Ultra – przecieki

Xiaomi niedawno wprowadziło na chiński rynek swoje najnowsze flagowe smartfony, 14 i 14 Pro. Ale firma jeszcze nie skończyła. Według nowego raportu, Xiaomi przygotowuje się do wprowadzenia na rynek 14 Ultra, jeszcze potężniejszego smartfona z poczwórnym systemem kamer i szybszą zmienną przysłoną.

Nowy przeciek autorstwa tipstera Digital Chat Station sugeruje, że Xiaomi 14 Ultra ma być wyposażony w cztery aparaty 50 MP, w tym główny czujnik z szerszą zmienną przysłoną f/1.6-f/4.0.

Xiaomi 14 Ultra Cameras

Byłoby to znaczące ulepszenie w stosunku do poprzedniego modelu, który miał podwójną przysłonę od f/1.9 do f/4.0. Szerszy otwór przysłony pozwala na przedostanie się większej ilości światła do czujnika aparatu, co może skutkować lepszymi zdjęciami i filmami w warunkach słabego oświetlenia. Tipster sugeruje również, że Xiaomi 14 Ultra będzie miał natywne ogniskowe 0,5x, 1x, 3,2x i 5x.

Ponadto oczekuje się, że Xiaomi 14 Ultra będzie wyposażony w nowy czujnik Sony LYT-900. Jest to nowy flagowy czujnik Sony z serii Lytia, który ma w szczególności poprawić wydajność aparatu przy słabym oświetleniu.

Dodatkowo, telefon ma być również wyposażony w nową funkcję, która umożliwia zmianę obiektywu podczas nagrywania wideo, w zależności od ilości światła docierającego do czujnika. Powinno to pomóc zredukować szumy i poprawić ogólną jakość nagrań wideo.

Xiaomi nie wydało jeszcze żadnych oficjalnych oświadczeń dotyczących 14 Ultra, ale plotki sugerują premierę około kwietnia 2024 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!